8k - PayWhatYouWant
8k - PayWhatYouWant
best websites of the world
8k - PayWhatYouWant
8k PWYW featured on One Page Love
8k - PayWhatYouWant
NASZ PROJEKT TWOJA CENA

Pierwsza agencja na świecie, w której płacisz za projekty tyle, ile uważasz.

dalej
Choćbyś nie wiem ile fajek pokoju wypalił oferty lepszej nie znajdziesz
Czym jest PWYW

Pay What You Want- po prostu Płać Tyle, Ile Chcesz. Jest to system płatności, w którym to klient sam decyduje, ile jest warta dla niego dana usługa (czy też towar). Jeśli jest zadowolony, to zwykle płaci więcej, a jeśli nie jest, to płaci mniej. Czasem ustala się ceny minimalne, ale z reguły panuje tutaj pełna dowolność- od symbolicznej kwoty do całkiem poważnych sum.

PWYW stosują głównie restauracje (np. One World Everybody Eats) oraz dystrybutorzy gier (np. Valve) i twórcy oprogramowania (np. Adblock). W Polsce na podobne rozwiązanie zdecydowały się jak na razie dwa teatry- Czysta reFORMA z Krakowa oraz Teatr Druga Strefa z Warszawy. No i oczywiście my- prawdopodobnie pierwsza agencja interaktywna na świecie, która wprowadza PWYW.

Why?

Czy danie klientom prawa do decydowania o naszym wynagrodzeniu wygląda jak rzucanie się na głęboką wodę? Być może. Ale mamy 3 konkretne powody:

Jesteśmy bardzo ciekawi, ile klienci są rzeczywiście skłonni płacić za naszą pracę. Tak bez owijania w bawełnę i bez presji wynikającej z narzuconego z góry cennika.

8 zasad

Każda współpraca wymaga jasno sprecyzowanych zasad, ponieważ bez nich może się skończyć niezbyt fortunie. Czasami nawet bardzo nieszczęśliwie.

1

Ty decydujesz, ile zapłacisz za naszą pracę. Możesz ją wycenić na kwotę 5-cyfrową, a możesz na 1 PLN (plus VAT). To absolutnie najlepsza oferta na rynku!

2

Jesteśmy skazani na Twoją szczodrość (bądź jej brak), ale wiedz, że skazaniec ma też swoje prawa. Jednym z nich jest uzasadnienie wyroku. Będziesz więc musiał wyjaśnić, dlaczego tak właśnie wyceniłeś nasz projekt.

3

Cała akcja trwa do odwołania- może to być miesiąc, może rok, a równie dobrze możemy tak pracować do końca świata.

4

Jeśli chcesz otrzymać od nas projekt, to najpierw my musimy otrzymać od Ciebie brief. Wzory briefów do ściągnięcia znajdziesz w dziale "Wynajmij nas!".

5

Prawdopodobnie otrzymasz tylko jeden projekt. Projekt będzie tak dobry, jak dobry być powinien. Zwykle nie robimy poprawek, ale jeśli przekonasz nas jakąś ciekawą sugestią, to wszystko będzie możliwe.

6

Zastrzegamy sobie prawo do wyboru projektów. To my decydujemy, które zlecenia dadzą nam możliwość zaprezentowania pełni swoich możliwości i właśnie takie prace wybierzemy.

7

Uwaga! Nie przekazujemy praw autorskich do projektów! Oznacza to, że możesz zrobić z projektem wszystko, ale za naszym pozwoleniem. Zastrzegamy też sobie prawo do zaprezentowania i opisania wszystkich realizacji w naszym portfolio.

8

Robimy tylko jeden projekt dla jednej firmy w danym czasie. Jeśli chcesz nam zlecić kilka rzeczy, to najpierw kończymy jeden projekt, a dopiero potem możemy działać przy następnych.

< >
Wynajmij nas!

Jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdą rzecz związaną z promocją online- nawet maksymalnie pokręconą. Ale nie wszystko robimy za „co łaska”. Co więc możesz dostać na zasadach PWYW?

x

Chcesz zamówić? Zrobisz to w 3 krokach:

1. Ściągnij brief
2. Wypełnij go
3. Wyślij na adres biuro@8k.com.pl

Skorzystaj z jedynej takiej oferty na świecie i zamów teraz!
Pamiętaj! Brak briefu = brak pracy!

Ciekawi Cię, co też zrobiliśmy do tej pory?

Najciekawsze realizacje znajdziesz na naszej stronie www
www.8k.com.pl

Do tej pory zrealizowaliśmy już 94 w systemie Pay What You Want.

Średnia zapłata za projekt wynosi na ten moment (w PLN netto):

Kontakt

Patrzysz, czytasz i nie chwytasz? A może po prostu masz do nas jakąś sprawę lub propozycję? Niezależnie od powodu będzie nam bardzo miło, jeśli do nas napiszesz. Możesz to zrobić nawet teraz.


87-100 Toruń, Toruński Park Technologiczny, ul. Włocławska 167, p.260

8k to agencja interaktywna, której główną domeną działalności jest promocja online oraz mobilne strony www i serwisy internetowe w technologii RWD- Responsive Web Design. W zakres usług wchodzi również branding, copywriting, fotografia reklamowa oraz planowanie kampanii promocyjnych w Polsce i za granicą.